"Lidská mysl je tak neskonale obsáhlá, že je v poznávání skoro bezednou hlubinou."

Jan Amos Komenský

Kurzy pre dospelých

Kultivovanie ducha, poznávanie a spoznávanie - to je to, čo ponúkame našim klientom a chceme ponúkať i v nasledujúcich rokoch. Pre nikoho nie je nemožné a neskoro, prenikať hlbšie do oblastí, ktoré na jednej strane fascinujú a na druhej vyvolávajú nekonečné/nekončiace otázky;  do humanitných oblastí akými sú napr. dejiny výtvarného umenia, hudby, divadla, literatúry či filmu. Presne tak nie je nikdy neskoro rozvíjať svoju kreativitu.

Čítať ďalej...

Kurzy kreatívneho písania - marec 2020

V marci 2020 otvárame ďalší semester kurzov kreatívneho písania a písania odborných textov. Pokračuje už siedmy školský rok trvania týchto kurzov. Opäť sa pokúsime spoločne rozvíjať kultúru písania a vracať slovám ich vážnosť, hoci aj cez texty hravé a "nevážne". Pokúsime sa spoločne objavovať zabudnuté slová a otvárať sa netradičnému vnímaniu sveta. Cez napísané texty si ukážeme odlišnosť tohto vnímania.

Pre tých, ktorí porebujú vylepšiť formálne písanie, sme pripravili špeciálne hodiny zamerané na zdokonalenie zručností písania rôznych druhov odborných textov.

Čítať ďalej...

Dejiny populárnej hudby - periodizácia, štruktúra, história, interpretácia 1 - nový prednáškový kurz zameraný na Dejiny populárnej hudby

Nový kurz Dejiny populárnej hudby je venovaný všetkým záujemcom a bádateľom, ktorý sa chcú čo najviac dozvedieť o zrode, vývine a komplexných súčasných poznatkov o populárnej hudbe a s ňou spojených interpretov. Problematika populárnej hudby je zložitá a venujú sa jej mnohé vedné disciplíny - muzikológia, sociológia, kulturológia, estetika a iné. Náš kurz bude interdisciplinárny.

Čítať ďalej...

Z dejín slovenského divadla 1

Prednášky ponúkajú základnú orientáciu v dejinách slovenského divadla od stredoveku po súčasnosť. Na základe spoločensko-politických súvislostí sa budú zaoberať podmienkami vzniku a existencie slovenského profesionálneho divadla a jeho najvýznamnejších režisérov a dramatikov.
Zároveň získajú študenti prehľad o inscenačnej tradícii, rozvoji divadla v regiónoch a veľkých hereckých osobnostiach.

Prednášky budú rozdelené do dvoch samostatných celkov (zima, leto), v rozsahu 16x2 hodiny každý semester.
Cena letnéo kurzu, začínajúceho v týždni od 23. septembra 2013,  je 224EUR (3,50EUR hodina). Kurz trvá 32 týždňov. Platbu za kurz je možné rozdeliť do dvoch splátok.

Kurz je určený pre malú skupinu poslucháčov v max počte 10 osôb.


Bližšie informácie získate na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , resp. na tel. č. 0907752561. 

Štatistiky pripojení

Feel art - noviny o umení

Ročník 5/2016, číslo 1

Vydáva

Feel Art Academy, n. o.

Edited by

Zuzana Konopásková

Aktualizované

nedeľa, 19 jan 2020, 16:28:16

ISSN 1338-421X

Copyright © 2011-2014 Zuzana Konopásková. Všetky práva vyhradené.   Šablóna podľa RAZORTEMPLATES.COM