"Lidská mysl je tak neskonale obsáhlá, že je v poznávání skoro bezednou hlubinou."

Jan Amos Komenský

Príprava na prijímacie pohovory na vysokú školu /dejiny výtvarného umenia, estetika/, príprava na maturitu

Kurzy sú určené všetkým študentom, ktorí sa chcú hlbšie vzdelávať v oblasti dejín umenia a estetiky. Získané vedomosti im pomôžu lepšie zvládnuť maturity, resp. lepšie uspieť na prijímacích pohovoroch na vysokoškolské štúdium dejín umenia, estetiky a príbuzných odborov. Snažíme sa, aby boli hodiny pre študentov zaujímavé, aby pochopili súvislosti medzi umením, názormi na umenie a dobou, v ktorej vznikalo/vzniká. Priebežne sa budeme vracať k tým kapitolám z dejín umenia či estetiky, ktoré sú pre študentov najproblematickejšie. Mimo samotné kurzy plánujeme aj exkurzie do galérií a lokalít so zaujímavým umelecko-historickým materiálom.

Pre záujemcov z Bratislavy otvárame dva typy kurzov, ktoré začínajú v týždni od 3. februára 2018 a potrvajú do mája 2018.

Kurz sa bude konať každú druhú sobotu, počas ktorej  budú máť študenti 6. vyučovacích hodín. Cena za vyučovaciu hodinu je 5EUR. Cena kurzu je 240EUR. Súčasťou sobotných kurzov budú aj krátke exkurzie. Maximálny počet účastníkov 5.

Pre mimobratislavských záujemcov je možné dohodnúť aj individuálne, resp. online (Skype) doučovanie/lekcie z dejín výtvarného umenia, resp. estetiky (10EUR/hod).

Bližšie informácie na tel. č. +421907752561,
alebo na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Štatistiky pripojení

Feel art - noviny o umení

Ročník 5/2016, číslo 1

Vydáva

Feel Art Academy, n. o.

Edited by

Zuzana Konopásková

Aktualizované

nedeľa, 19 jan 2020, 16:28:16

ISSN 1338-421X

Copyright © 2011-2014 Zuzana Konopásková. Všetky práva vyhradené.   Šablóna podľa RAZORTEMPLATES.COM